Par mums

Veikalu tīkls PARKETA CENTRS dibināts 2000.gadā. PARKETA CENTRA dibināšanas mērķis ir izveidot specializētu veikalu tīklu Latvijā, kas savus klientus nodrošinātu ar lielāko un daudzveidīgāko koka grīdas segumu un lamināta parketa sortimentu, profesionālu pakalpojumu klāstu un individuālu pieeju katram klientam. Mūsu salons atrodas Daugavpilī:  18. novembra ielā 171.

Mūsu sadarbības partneri ir tādas Eiropā un pasaulē pazīstamas kompānijas kā: QUICK-STEP (Beļģija), CLASSEN (Vācija), kas piedāvā masīvkoka grīdas dēļus un dēlīšu parketu.Vēl arī piedāvājam plašu klāstu trīsslāņu parketu no tādiem ražotājiem kā: Barlinek (Polija), Boen (Lietuva), bet mūsu uzņemuma īpašais piedavājums ir trīsslānu parkets no ražotāja Quick-Step (Beļģija), kas ir 2011.gada jaunums gan pasaulē kā arī Latvijā, kas izceļas ar savu ļoti augsto kvalitāti un dekoru daudzveidību, kā mērķis ir pielāgoties katra klienta vēlmēm.

Papildus piedāvājam lielu sortimentu grīdlīstes, sliekšņus, izolācijas materialus un aksesuārus kas nepieciešami lamināta parketa vai trīsslaņu parketa ieklāšanai, kā arī protams pie mums var iegadāties profesionalos grīdas kopšanas līdzekļus.

Mēs esam profesionāli ar lielu darba pieredzi, uz mums var paļauties.